Novinky

další » poslední »
zobrazit
Vybíráme kontokorent 1/2

 Co je kontokorentJinak také zvaný povolený debet, je doplňková služba k běžnému účtu, která umožňuje v případě potřeby, jít do mínusu (jestliže na účtu není dostatečná částka). Kontokorentní… »

Jak funguje obecná odpovědnost za škodu způsobenou zaměstnancem

Zákoník práce rozeznává celkem 4 typy odpovědnosti zaměstnance za škodu. Jednou z nich je přitom právě obecná odpovědnost za škodu způsobenou zaměstnancem. Ať už zaměstnanec vykonává pro zaměstnavatele… »

Vybíráme půjčku na ruku 2/2

 Nevýhody půjčky na rukuPůjčka na ruku je obvykle produktem nebankovním. Vlastně klasické půjčky na ruku banky nesjednávají. Nebankovní produkty jsou obecně ve srovnání dražší, a to dost výrazně.… »

Vybíráme půjčku na ruku 1/2

 Co je půjčka na rukuPeníze v hotovosti mají obecně větší váhu než ty, které vidíme v internetovém bankovnictví, nebo ve výpisu jako číslo. Proto i půjčka na ruku má své kouzlo. Nicméně… »

Vybíráme americkou hypotéku 2/2

 Slabiny americké hypotékyVzhledem k tomu, že se jedná právě o bezúčelnou hypotéku, není možné čerpat státní podporu ta tento typ hypotéky a ani si úroky odečíst z daní. A to ani v tom… »

Vybíráme americkou hypotéku 1/2

 Co je americká hypotékaTyp hypotéky, která je běžně užívaná ve Spojených státech, kde je i domácky označována. Není proto překvapení, že tento typ úvěru přišel k nám právě z USA, a proto… »

Jaké vybavení pro manažery dnes frčí 2/2

 Motivační knihyKancelář moderního manažera je vybavena i motivačními knihami. Ať si kdokoli o knihách myslí cokoli, jsou obecně pro rozvoj dobré. Ne každá kniha je vhodná, každému pomáhá jiný styl,… »

další » poslední »
zobrazit
 

Související články

Proč se vyplatí práv…

Penize Kc sto autor foto Pavel Hanzal (c)

Následkem dopravní nehody může dojít k úrazu, trvalým následkům…

Vybíráme americkou h…

Dansko_namesti skanzen ve meste Aarhus_autor foto Pavel Hanzal (c)

 Slabiny americké hypotékyVzhledem k tomu, že se jedná…

Jaké druhy rekvalifi…

Penize Kc tisic autor foto Pavel Hanzal (c)

 Kurz tejpováníVelice moderní jsou kurzy tejpování, nebo…

Jaké druhy rekvalifi…

Pohadkova postava autor foto Pavel Hanzal (c)

 Strážný – ochrana osob i majetkuDnešní moderní technologie…