Novinky

další » poslední »
zobrazit
Zásady SEO 2/2

 Čtěte blogy vyhledávačů a expertů SEO je obor, který se může měnit doslova ze dne na den. Proto je třeba stále sledovat aktuální trendy. A kde najít relevantní informace? Jsou to třeba blogy vyhledávačů… »

Zásady SEO 1/2

 Katalogy jsou minulostí Registrace do desítek, nebo dokonce i stovek katalogů je dnes zcela zbytečná a nepřinese žádný efekt. Mezi hlavní zásady SEO patří fakt, že byste na ně měli zapomenout. Pokud… »

Jak zatočit s trémou 2/2

 Pamatovat na to dobréNesnadněji si lidé vyvolávají trému tak, že mají v hlavě jen to špatné. Říkají si, že to zkazí, že něco nepůjde, sáhnou se jim hlasivky a tak podobně. To je špatně. Pokud… »

Jak přímo oslovit potenciální zákazníky

 Otázku, jak získat nové zákazníky, řeší podnikatelé odjakživa. Dnešní doba v tom není výjimkou, zejména když je konkurenční prostředí ve většině oborů čím dál tvrdší. Je proto na místě uvažovat o… »

Jak zatočit s trémou 1/2

 Příprava jako notný základTréma je něco, co může potkat každého. Ale dá se s ní účinně bojovat. Jestliže se ta chystáte na nějakou akci, kde budete veřejně vystupovat, nejlepší zbraní je dozajista… »

Možnosti a principy dědictví 6/6

 Odmítnutí dědictvíPojem „dědictví“ je spjato obvykle s nabitím majetku. Nicméně ne vždy tomu tak je. Součástí dědictví mohou být nejen majetky, finance, ale také dluhy. Což je jistě pro pozůstalé… »

Nejzajímavější platformy pro forex obchodování 2/2

 Plus500Hodnocenou platformou může být i Plus500, která je určena spíše obchodníkům zkušenějším. Je sice jednoduchá, dobře provedená, ale přece jen je pro uživatel zkušenější. Minimální vklad je zde… »

další » poslední »
zobrazit
 

Související články

Podnikejte jako práv…

Penize Kc tisic autor foto Pavel Hanzal (c)

 Stát se živnostníkem bylo vždycky jednodušší a rychlejší.…

Jak vyřešit složitou…

Penize Kc tisic autor foto Pavel Hanzal (c)

 Do finančních problémů se může dostat úplně každý. Důvodů…

Nejzajímavější platf…

Jachta autor foto Pavel Hanzal (c)

 Plus500Hodnocenou platformou může být i Plus500, která…

Jak zatočit s trémou…

Jachta autor foto Pavel Hanzal (c)

 Příprava jako notný základTréma je něco, co může potkat…