Novinky

další » poslední »
zobrazit
Nejcennějsí obchodní značky v ČR 5/6

 AC Sparta Praha fotbal a.s.Český pražský fotbalový klub, který se řadí mezi ty nejúspěšnější díky svým 36 titulům z československé a české ligy. Za svou 120letou účinnost se mohl pyšnit slavnými… »

Nejcennější obchodní značky v ČR 4/6

 Student Agency holding, a.s.Původně brněnská česká společnost Student Agency, s.r.o založená v roce 1996 Radimem Jančurou. Firma prošla transformací na komanditní společnost a též akciovou společnost,… »

Když podnikateli v bance nepůjčí

 Začátky podnikatelské kariéry jsou prakticky u každého velmi náročné. V první řadě je zapotřebí dostatek kapitálu na nákup potřebného vybavení, surovin nebo čehokoli jiného. Ano, můžete mít pochopitelně… »

Nejcennější obchodní značky v ČR 3/6

 BaťaNěkdo také zná pod názvem Baťovy závody. Česká obuvnická firma založena ve Zlíně v roce 1894 nejen Tomášem Baťou, jak si mnozí myslí, ale společně i s jeho dvěma sourozenci Annou a Antonínem,… »

Nejcennější obchodní značky v ČR 2/6

 Budweiser BudvarBudějovický Budvar, jak už název napovídá, je značka českého piva s mateřským městem České Budějovice. Budvar se také může pyšnit pár „nej“ stejně jako Prazdroj, a sice jedná se o… »

Nejcennější obchodní značky v ČR 1/6

Škoda Auto a.s.Tuto značku zřejmě není třeba představovat. Většina českého obyvatelstva moc dobře ví, že se jedná o největšího českého výrobce automobilů se sídlem v Mladé Boleslavi. Svou velikostí je… »

Nejúspěšnější stříbrné cihly 2/2

 Australský klokanKlokan je typickým představitelem australské živočišné říše, není proto divu, že se nesčetněkrát objevuje i na nejrůznějších předmětech a mince, medaile či stříbrné cihly mu také… »

další » poslední »
zobrazit
 

Související články

Které komodity se řa…

Auto Renault autor foto Pavel Hanzal (c)

 KukuřiceMezi komoditami, které lze vnímat jako nejúspěšnější,…

test

 test

Nejcennější obchodní…

Obchodni budovy autor foto Pavel Hanzal (c)

Škoda Auto a.s.Tuto značku zřejmě není třeba představovat. Většina…

Vzdělávání v sociáln…

Dekorativni papir autor foto Pavel Hanzal (c)

 Zaujala Vás inzerát na pracovní pozici pečovatelky a Vaším…