Novinky

další » poslední »
zobrazit
Nejzajímavější reklamní kampaně 2/3

 Fio bankaPříjemnou a nenásilnou reklamní kampaní se prezentuje i Fio banka, která do svých reklamních kampaní zahrnuje humor i nadsázku. Bankovnictví í díky této bance tak získalo jiný rozměr na… »

Nejzajímavější reklamní kampaně 1/3

 AquaBabesS velice zajímavou, netradiční a méně produktovou reklamní kampaní přišla před pár lety Aquila, která se nenásilně propaguje formací Aquababes, tedy dívčí kapely, která přináší chytlavé… »

Zajímavé start-upy 3/3

 SlevomatV roce 2010 vznikl dosud velice úspěšný start-up slevomat. Který za tak krátkou dobu na trhu zobecněl tak, že je od té doby samozřejmě několikrát kopírován, respektive mu vzniklo několik… »

Záznam o pracovním úrazu: Co to je a komu jej musí zaměstnavatel předat?

 V případě, že zaměstnanec utrpí pracovní úraz s pracovní neschopností delší než tři dny, získává právo na vydání záznamu o pracovním úrazu. Přečtěte si, z čeho toto právo vychází,… »

Vlivné ženy ČR - Alena Schillerová

 Známá česká politička Alena Schillerová, je známá především z kauzy při zakládání EET, které měla zejména ona na starosti. Zvláštní zájmy vlivných žen v ČR jako je Alena Schillerová, se… »

Zajímavé start-upy 2/3

 Rohlík.czNakupovat potraviny už lze i z pohodlí domova. Mnoho lidí nemá rádo davy lidí, kteří jsou přítomni v kamenných obchodech a marketech. Pak i čekání ve frontě před pokladnami. Toho všeho se… »

Na sídlo v místě bydliště zapomeňte

 Pokud si zařizujete firmu, tak se musíte rozhodnout, kde bude její sídlo. Možností je hned několik a každá z nich má svoje klady a zápory. Které to jsou?Sídlo v místě bydlištěTato na první pohled… »

další » poslední »
zobrazit
 

Související články

Nejzajímavější start…

Jachta autor foto Pavel Hanzal (c)

 UberV Česku se Uber zapsala v negativním znění stávkou…

Zvláštní zájmy nejbo…

Penize Kc sto autor foto Pavel Hanzal (c)

 Muž, kterého nikdo nikdy neviděl. I tak se dá nazvat nejbohatší…

Zvláštní zájmy nejbo…

Zapad Slunce autor foto Pavel Hanzal (c)

 V poslední době jeden z nejsledovanější mužů…

Zajímavé start-upy 2…

Dansko_namesti skanzen ve meste Aarhus_autor foto Pavel Hanzal (c)

 Rohlík.czNakupovat potraviny už lze i z pohodlí domova.…