Novinky

další » poslední »
zobrazit
Nejúspěšnější komodity 1/4

 Ropa WTIMezi nejčastěji obchodované komodity patří ropa s označením WTI nebo také Crude Oil. Říká se jí také americká lehká nebo sladká ropa, těží se v západním Texasu a vyznačuje se nízkou… »

Vybíráme křeslo do kanceláře 2/2

 Dynamická židle se synchronní mechanikouOd kancelářského křesla dnes lidé očekávají více. Právě proto, že v práci tráví mnoho části dne a někteří i více. Dynamické kancelářské křeslo je perfektní… »

Uvolnění dítěte z vyučování: Nese za něj odpovědnost škola nebo rodič?

Rodiče dětí na základní škole zpravidla velmi často řeší následující situaci. Na základě písemné žádosti potřebují, aby bylo jejich dítě uvolněno dříve z vyučování a školu opustilo samotné. Školy… »

Nejúspěšnější stříbrné cihly 1/2

 Kdo žádá klasikuStříbrné cihly se vedle těch zlatých také těší celkem velké oblibě. Může za to popularita stříbra ve světě a jeho výhodné ceny. Kdo si tedy chce pořídit stříbrnou cihlu, může sáhnout… »

Vybíráme křeslo do kanceláře 1/2

 Jaké kancelářské křeslo vybratJe vhodné si uvědomit, že v práci obvykle trávíme třetinu dne. Pokud máme kancelář, tak dost často se stává, že právě zde trávíme třetinu dne, a tak je výběr vhodného… »

Vybíráme mobil pro managera 2/2

 Co musí mobil obsahovatKaždý manažer má většinou do mobilu přesměrovanou i poštu. Do poštu mu může přijít mnoho informací včetně grafů a jiných obrazců. Aby si je mohl zobrazit a podat k nim… »

Vybíráme mobil pro managera 1/2

 Proč je potřeba vybrat vhodný mobil pro manažeraManažer je jedinec, který řídí zaměstnance a procesy. Samozřejmě každý to může mít jinak, ale manažer je obecné označení pro někoho, kdo řídí celkově… »

další » poslední »
zobrazit
 

Související články

Nejcennější obchodní…

Financni centrum autor foto Pavel Hanzal (c)

 VisaKaždá společnost má v určité oblasti prvenství, v okruhu…

Typy jak vést knihu …

Auto Chevrolet autor foto Pavel Hanzal (c)

 Vlastní vaše firma služební auto, nebo dokonce celý vozový…

Nejcennější obchodní…

EURA autor foto Pavel Hanzal (c)

 MicrosoftDalší obrovský konkurent Applu, americká společnost…

Nejcennější obchodní…

Zapad Slunce autor foto Pavel Hanzal (c)

 VerizonNejvětší konkurent společnosti AT&T, který si…